aČlánky - Obecné

PR články od Vás pro Vás

Články, které jsou příliš obecné na to aby mohly být zařazené do některé z kategorií ale zároveň je není vhodné umístit do nezařazených.

Hračky pro holky

Hračky pro holky- představují menší nabídku zboží než hračky pro kluky. Důvodem jsou zažitá schémata doporučených hraček pro holky, kdy si holky hrají s panenkami nebo na maminku. Nanejvýš je ještě běžné vidět holčičí hračky napodobující domácí spotřebiče spojené s vařením nebo žehlením. Povolání, na která si holky hrají jsou nejčastěji prodavačka, lékařka, veterinářka nebo kosmetička či kadeřnice. Pro většinu z těchto povolání s výjimkou prodavačky se nevyrábějí žádné speciální hračky. Dívky si při napodobování profesí jako je kosmetičky nebo kadeřnice vystačí s maminčinou kosmetikou. Dalším povoláním na které si holky parádnice hrají je módní návrhářka nebo modelka a dívka si pak pomůže s matčinou garderobou.

Specializované hračky pro děvčata pak tvoří celé sady panenek. Pak lze vidět tu stejnou panenku mnohokrát jinak, dá se přikupovat šatník těchto panenek, jednotlivé doplňky a příslušenství, domácí mazlíčci nebo různý nábytek do domácnosti.

Další hračkou pro holky je hra na maminku. Pro tyto účely se vyrábí velké množství miminek v různých cenových relacích. Ty funkčně nejdokonalejší dokáží simulovat mnoho úkonů. Miminka dokáží plakat, pít nebo brečet. Dokonce mohou i čůrat, a dívky tak musí své panenky přebalovat. K dostání je množství příslušenství pro miminka jako jsou kočárky, lahve na pití pro miminka nebo kolébky a postýlky. Tyto doplňky dobře napodobují věci opravdu potřebné pro výchovu normálních dětí.

Fonetip s.r.o.

www.mrakyhracek.cz

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Obecné

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*