aČlánky - Obecné

PR články od Vás pro Vás

Články, které jsou příliš obecné na to aby mohly být zařazené do některé z kategorií ale zároveň je není vhodné umístit do nezařazených.

Svatební dorty

Krájení svatebního dortu je vyvrcholením každé svatební hostiny, na které všichni svatebčané čekají. Svatební dort proto musí nejen krásně vypadat, ale zároveň výborně chutnat. Rádi bychom tímto sladkým šperkem obohatili slavnostní tabuli vašeho životně výjimečného dne tak, aby na to vaši přátelé dlouho vzpomínali.

Jedinečné svatební dorty

Snažíme se vytvořit vlastní osobitý styl našich svatebních dortů. Jsou vytvořeny v kulatém, čtvercovém nebo srdcovém tvaru a náplní jsou vždy naše dorty z hlavní nabídky Ollies.

Svatební dorty těchto tvarů a různých rozměrů můžeme skládat do 1 – 3 pater na sebe nebo na poschoďové stojany v různém stylu. Protože se svatby obvykle účastní více osob, a více lidí = více chutí, můžete každé patro nechat vytvořit z jiného dortu a mile takto překvapit. Dorty jsou potaženy sněhobílým fondánem a dozdobeny různými reliéfy a ornamenty. V případě dvou a vícepatrových dortů může být spodní a prostřední patro uvnitř tvořeno těmito druhy dortů: Havana, Čokomalina, Amadeus, Jahoda, Limetka, Malina, Mandarinka, Karamel, Piňacoláda. Jako finální dekoraci používáme živé květy, stuhy, organzu atd. vše upraveno dle zadání klienta.

Řídíme se pravidlem, že „v jednoduchosti je krása“. Víme, že se jedná vždy o speciální, individuální řešení, proto vřele doporučujeme kontaktovat nás v předstihu. Vezměte sebou své návrhy, my se pochlubíme některými předchozími, osvědčenými postupy a věříme, že najdeme nejlepší řešení pro vaši svatební tabuli.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Obecné

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*