aČlánky - Obecné

PR články od Vás pro Vás

Články, které jsou příliš obecné na to aby mohly být zařazené do některé z kategorií ale zároveň je není vhodné umístit do nezařazených.

Woody hračky

Pokud si myslíte že vaše dítě už má dost klasických nekvalitních plastových hraček, pořiďte vaší ratolesti dřevěnou stavebnici, kterou jen tak nezničí. Navíc se s ní dá užít neskutečně mnoho zábavy a jen tak neomrzí.
Velkou výhodou těchto Woody hraček je zdravotní nezávadnost, jelikož každá část dřevěné stavebnice je ošetřena zdravotně nezávadnými nátěry. Děti navíc mnohdy upřednostňují hračky právě z přírodních materiálů před elektronickými hračkami, které navíc blikají a vydávají nejrůznější zvuky.
Velmi dobrou hračkou je určitě nespočet domečků a hradů, jež nabízí náš sortiment. Není krásnějšího pohledu na upravený domeček pro panenky, zvlášť když je ze dřeva. Těchto domečků je taktéž obrovské množství. Může se jednat o domeček s terasou, dvoupodlažní a spoustu dalších. V naší nabídce je i několik druhů stájí, pokud vaše dítě vlastní nějakého toho poníka. I tyto stáje jsou samozřejmě ze dřeva stejně jako několik druhů stodol a spousta jiných domečků ať už pro panenky, nebo pro koníky.
Ovšem samotný prázdný domeček je o ničem. Proto by vaše holčička měla jednoznačně vlastnit i nějaký ten nábytek. Ten se samozřejmě v našem sortimentu taktéž nachází. I nábytek se rozlišuje na místnosti ve kterých se bude nacházet. Tyto místnosti se rozlišují na obývací pokoj, kuchyň a samozřejmě i dětský pokojík, který si dítě, tak jako ostatní místnosti, postaví dle svého gusta.
Menší děti ocení především jezdík, který děti tlačí před sebou a klaun, který je upevněn na konci jezdíku se rozpohybuje. Samozřejmě na konci jezdíku se může nacházet lachtan, nebo dokonce i slon. Náš sortiment nabízí i nespočet loutek na provázku, díky kterému buď vy a nebo vaše děti vám mohou zahraát loutkové divadlo. Samozřejmostí jsou i pohádkoví maňásci, které naše internetové hračkářství nabízí.
Menším dětem se bude rovněž líbit tahací pejsek, nebo kočka na kolečkách. Na kolečkách se rovněž nachází i koník, nebo opět pes. Ovšem tyto Woody hračky slouží spíše jako pomůcka dětem při chození.

Fonetip s.r.o.
www.mrakyhracek.cz

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Obecné
Štítky:

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*